Alaçam Tekstil Taşımacılığı

Şubat 05 2018
Korgan Tekstil Taşımacılığı

Alaçam Tekstil Taşımacılığı dediğimizde aklımıza değerli elbiseler gelir, yeni hazırlanmış temiz ve güzel giysiler gelir. Alaçam Tekstil Taşımacılığı tekstil firmalarına sunduğumuz nakliyat hizmetidir. Tekstil taşımacılığı için sizlere gerekli taşınma planlaması yapıldıktan sonra uygun maliyetler çerçevesinde fiyatlandırma yapmaktayız. Alaçam Tekstil Taşımacılığı olarak kendi sektörü içerisinde ve müşterilerinin bünyesinde gerçekliğini kanıtlamış bir firma olmuştur. Amacımız; pazara uygun, stok dilinden anlayan bir yaklaşım ile sürekli yenilikçi, esnek hizmet geliştirmek, müşteri memnuniyeti ile taşımacılığı hakkıyla yapmaktır.

Bir nakliyat firmasının askılı tekstil hizmeti sunabilmesi için, nakliyat aracında askı sistemi bulunması gerekmektedir. Askılı araçlar sayesinde eşyalarınız taşınırken hiçbir şekilde zarar görmez, ürünleriniz toz geçirmeyen özel poşetlerde taşınması nedeniyle kir tutmaz, Ürünleriniz taşınırken kirlenmez ve kırışmaz. Oldukça zor ve titizlik gerektiren bir iş olan askılı tekstil taşımacılığında sektörde adını duyuran Alaçam Tekstil Taşımacılığı , uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimi çalışmalarına aktarmaktadır. Üzerinde titizlikle çalışılması gereken detay ve en çok dikkat gerektiren işler arasındadır. Gönderileriniz tam zamanında ve tam da sizin istediğiniz gibi yerine ulaşır. Askılı araçlar sayesinde eşyalarınız taşınırken hiçbir şekilde zarar görmez, ürünleriniz toz geçirmeyen özel poşetlerde taşınması nedeniyle kir tutmaz, Ürünleriniz taşınırken kirlenmez ve kırışmaz.

Alaçam Tekstil Taşımacılığı araçları her türlü tekstil taşımacılığına uygundur. Askılı tekstil taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Amacımız; pazara uygun, stok dilinden anlayan bir yaklaşım ile sürekli yenilikçi, esnek hizmet geliştirmek, müşteri memnuniyeti ile taşımacılığı hakkıyla yapmaktır. Ürünlerinizi Alaçam Tekstil Taşımacılığı araçlarımızdaki askılı sistem sayesinde kolay ve hasarsız bir şekilde taşıyoruz. Bu sayede ürünleriniz alıcı adresine, sizlerden alındığı gibi teslim ediliyor. Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor.

Farklı teknik ve tecrübe gerektiren bu nakliye hizmetinde, uzman ekip ve ekipmanımızla müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Hizmetin kaliteli bir şekilde sağlanması bizim sorumluluğumuzda ve hizmet amaçlarımızdandır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile askılı tekstil taşımacılığı alanında çok kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bizleri seçmeniz, bizim için onur, gururdur. Teşekkürler…

 

Write a Reply or Comment