Hakkımızda

Ticari hayatına 2003 yılında IŞIK NAKLİYAT-RECEP IŞIK ünvanı ile başlayan firmamız 2020 yılı şubat ayında şirketleşerek IŞIKHAN NAKLİYAT LOJİSTİK SAN.ve TİCARET LTD.ŞTİ. ünvanını almış ve sektördeki hizmet anlayışını  bir üst seviyeye taşıma yolunda büyük bir ivme kazanmıştır.

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda; nakliye planlama sürecinden araç takip hizmetine, çağın gerektirdiği teknolojik  yatırımlardan  araç filosunu düzenli olarak yenilemeye kadar gelecek planlamasında “kendini sürekli geliştirme’ ye odaklayan kurumsal ve girişimci bir  zihniyet ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ana prensibi hizmet kalitesini geliştirmek ve müşteri memnuniyeti olan şirketimizin çalışma ideolojisinde  nakliyat, parsiyel taşımacılık ve yurtiçi taşımacılıkta müşterilerinin  çalıştıkları tedarikçileri’’  değil  “içerideki çözüm ortağı” olma misyon ve sorumluluğu vardır.

1.ci kuşağın girişimci ruhu, ikinci kuşağın dinamizmiyle birleşince , şirket, 2020 yılında IŞIKHAN NAKLİYAT ve LOJİSTİK SAN ve TİC.LTD.ŞTİ.ne dönüşmüştür.. Deneyimli idealist bir yönetim kadrosuna seçkin ve kalifiye bir personel grubu eşlik etmektedir.

Her geçen gün geliştirmeye çalıştığımız  vizyonumuzla, sorumluluk bilinciyle üzerimize yüklenen misyonunda vebal ve hassasiyetinin farkında olarak sektöre en iyi şekilde hizmet verebilmenin azim ve gayreti içinde tamamı ile müşteri memnuniyetine odaklı şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.