background

Hakkımızda

about img

Ticari hayatına 1997 yılında başlayan IŞIKHAN NAKLİYAT LOJİSTİK SAN ve TİC. LTD. 2016 yılında şirket yönetimine ikinci kuşağında dahil olmasıyla hizmet anlayışını bir üst seviyeye taşıma yolunda çok önemli bir ivme kazanmıştır. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda; nakliye planlama sürecinden araç takip hizmetine, çağın gerektirdiği teknolojik yatırımlardan araç filosunu düzenli olarak yenilemeye kadar gelecek planlamasında “kendini sürekli geliştirme’ ye odaklayan kurumsal ve girişimci bir zihniyet ile çalışmalarına devam etmektedir.

Ana prensibi hizmet kalitesini geliştirmek ve müşteri memnuniyeti olan şirketimizin çalışma ideolojisinde nakliyat, parsiyel taşımacılık ve yurtiçi taşımacılıkta müşterilerinin çalıştıkları tedarikçileri değil “içerideki çözüm ortağı” olma misyon ve sorumluluğu vardır.

Her geçen gün geliştirmeye çalıştığımız vizyonumuzla, sorumluluk bilinciyle üzerimize yüklenen misyonunda vebal ve hassasiyetinin farkında olarak sektöre en iyi şekilde hizmet verebilmenin azim ve gayreti içinde tamamı ile müşteri memnuniyetine odaklı şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İlke ve Değerlerimiz

Müşterilerimize, emek emek büyüttüğümüz aile şirketimiz kadar çok özümseyerek hizmet verir.

Önceliğimize, “ORTAK BAŞARI”yı koyar, sizin için sizinle birlikte çalışırız.

Yolumuzun başlangıç noktasında, önce “sizin için taşıdığımız emanetlerinizi güvende tutmak ” devamında ise ; bize ürünü ile birlikte güvenini de veren sizlerin emanetini en güvenli ve en doğru zamanda yerine ulaştırmak vardır.

Işıkhan Nakliyat olarak kendimizi tedarikçi değil, şirketinizin bir parçası olarak görür, ve her defasında aynı tutkuyu koruyarak, “SİZİ GELECEĞE ULAŞTIRMAK İÇİN YOLA ÇIKARIZ”.

Yol ve sevkiyat rotamızı her zaman sizlerin önceliklerine göre esnek tutar, acil ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleriz.

Depolar arası nakliye ,fabrika ya da üretim tesisi taşımacılığında; zamanlama ve sevkiyat sürecinde ‘’MAKSİMUM ÖZVERİ’’ MİNİMUM HATA” ilkesiyle çalışırız.

Sadece inandığımız iş birlikteliklerinin altına imza atma prensibinden ödün vermeden, inandığımız işler için söz verir ve her şart altında bu sözü başarmak için çalışırız. Biliriz ki, yerine getirilen her sözde “müşteri memnuniyeti” müşteri memnuniyetinin devamında da bizlerin haklı gururu vardır.

about img

Misyonumuz

Hedeflediğimiz vizyon çerçevesinde kurumsal altyapıyı kurmak, tüm yönetim birimlerinin görev ve sorumluluklarını,eş zamanlı olarak yerine getirmelerini sağlayarak hedeflere ulaştırmaktır. Bir hizmet sektörü içerisinde olduğumuzu unutmadan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, çalışmalarımızı bu yönde hızlandırmak bu bilinçle hareket etmek bu faaliyetleri sürdürürken de kendi motivasyonumuzu sürekli yüksek tutmaktır.

Vizyonumuz

Talep ve beklentileri doğru okuyan, ihtiyaçlar gerçekleşmeden öngörüde bulunabilen ve zorlu projelerin yükünü cesaretle omuzlanabilen bir şirket olarak; sektörde, kendi ölçeğindeki hizmet kalite çıtasını yukarı çekerek, kendini yenileme heyecanını sürekli taze tutmak ve nihayetinde ulusal çaplı iş hacmini genişleterek ve geliştirerek sadece bölgenin değil, Türkiye’nin de kurumsal markaları arasındaki yerini almaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Bizi değerli kılanın insan olduğuna inanır ve çalışanlarımız için huzurlu ortamlar yaratmaya çalışırız.

Bizimle çalışan her personelimizin kendini güvende hissetmesi bizim için önemlidir, zira güven duymak güvenli iş yapmak demektir.

Ortak akla inanırız, iş süreçlerinde çözüm geliştirirken önce işi yapan çalışanlarımızı dinler daha sonra yönetimsel kararlar alırız.

Teknolojik gelişmeler yanında çalışanların da gelişimine önemli yatırımlar yaparız.

Birlikte öğrenmeye, birlikte gelişmeye ve birlikte büyümeye inanırız.