background

Hizmetlerimiz

Tekstil Taşımacılığı

Askılı tekstil taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız, kapalı kasa nakliye araçlarında sadece askılı aparatların yer aldığı donanımlı nakliye araçları ile tekstil firmalarının ütülü tekstil ürünlerinin taşınmasında nakliye hizmetleri sunmaktayız. İstanbul içinde şehir içi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz tekstil taşımacılığı hizmetlerimizi başta KARADENİZ bölgesi olmak üzere şehirlerarası tekstil taşımacılığı alanında da sunmaktayız. Tamamı YÜK sigortalı araç filomuzla Askılı Tekstil Taşımacılığı ile de sizlere gönül rahatlığı ile ürünlerinizi emanet edebileceğiniz bir nakliye & lojistik hizmeti sunmaktayız. Tekstil ürünlerinizin yoğunluğu ne olursa olsun, biz sizlere eşya yoğunluğunuza göre NAKLİYE aracı tahsisi yapmaktayız. Sizlerde güvenli ve kaliteli tekstil taşımacılığı hizmeti almak ve kalitemizi test etmek adına firmamız ile irtibata geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz !

Koli Taşımacılığı

Koli taşımacılığı taşıma sektörünün en çok tercih edilen yükleme şekillerindendir. Biz IŞIKHAN NAKLİYAT & LOJİSTİK SAN ve TİC..AŞ olarak müşteri memnuniyetini en düzeyde tutmak için araç filomuzun bir kısmını koli taşımacılığına uygun şekilde dizayn ettik. Yük evsafı ne olursa olsun,kolilerin zarar görmemesi,ezilme,çarpma,dağılma gibi hasarlara maruz kalmaması için koliler ağırlık ve boyutlarına göre itina ile yerlerinde hareket etmeyecek şekilde sabitlenerek yüklenmektedir. Yükleme kendi kadrolu çalışanlarımızca itina ile yapılmaktadır.Tamamı yük sigortalı filo araçlarımızla yükünüz güvenle taşınmaktadır.Koli taşımacılığı hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızda bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz!

Parsiyel Taşımacılığı

Aynı güzergahta taşınacak olan, birbirinden farklı müşterilere ilişkin yükleri, aynı kamyon, kamyonet yada tırla taşıma faaliyetine parsiyel taşımacılık adı verilir. Bu sayede, taşıtmak dilediğiniz yük, farklı yüklerle bir arada olduğundan, ekonomik olarak yarar sağlarsınız. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç , aynı güzergahta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile,kısmi yükleme ile farklı müşterilerin yükleri ile birlikte aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir. Taşıma konusu yüklerinizle ilgili olarak, firmamızla irtibata geçip, daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Taşınacak yükler, check -listeler ile takip edilerek numaralandırılmakta ve numaralandırılmış şekilde sevkiyatları gerçekleştirilmektedir.

Komple Araç Taşımacılığı

KARADENİZ bölgesinde geniş bir hizmet coğrafyasına hakim uzman kadromuz rehberliğinde nakliye ihtiyacınızın doğru tespit edilmesini sağlayarak ve taleplerinizi doğru satın alma yöntemleriyle birleştirerek müşterilerimize KOMPLE ARAÇ TAŞIMACILIĞI konusunda kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam ediyoruz.Tamamı YÜK sigortalı yüksek model ve taşıma sektörünün ihtiyaçlarına göre modernize edilmiş filo araçlarımızla siz değerli müşterilerimize minimum hata maksimum kalite ve özveri ile hizmet verme gayreti içinde çalışıyoruz.Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.!